Er zit een klein lijntje tussen zelfvertrouwen en zingen; dit is onlosmakelijk met elkaar verbonden.
Kun jij wel wat hulp gebruiken op het gebied van zelfvertrouwen of wil je voor jezelf ontdekken wat je allemaal in je hebt? Zingen is een prachtige manier om hiermee aan de slag te gaan.

Als je zingt…

Als je zingt, dan zet je vaak je hoofd even ‘UIT’ en is het je gevoel dat spreekt.
Als je zingt kun je alles om je heen even vergeten.. Als je zingt dan doet de rest er even niet toe.. Als je zingt draait het even om JOU.. Als je zingt dan voel je je goed..

Is dit herkenbaar voor je? Kun jij je makkelijker uiten als je zingt of is zingen juist iets wat je zo graag doet, ook al heb je het idee dat je niet de beste zanger- of zangeres bent?

Als jij vindt dat het tijd is om met jezelf aan de slag te gaan, als je graag wat tips wilt om je presentatie te verbeteren of graag wat meer zelfvertrouwen zou willen krijgen, dan is deze training net wat voor jou!

Zingen is een prachtige manier om op ‘speelse wijze’ stappen te kunnen zetten.
Bij zingen gaat het om ‘je stem laten horen’, maar er zit nog zoveel meer omheen.

Juist door uit je comfortzone te stappen, doe je ervaringen op. Deze ervaringen neem je weer mee! Het hoeft absoluut niet perfect te zijn, maar vooral door ‘te doen’ zul je zien dat de ervaring je iets oplevert.

Zelfvertrouwentraining Deel 1

Tijdens Zelfvertrouwentraining Deel 1 ga je vooral lekker aan de slag; hoe zing je op een fijne manier en waar kun je op letten om je stem meer (zeggens)kracht mee te geven.
Je ontdekt hoe je houding en je lijf hierin een rol speelt en ontvangt tips over hoe je dit toe kunt passen tijdens je dagelijks leven.

In Deel 1 zijn we groepsgewijs bezig. Er zal dus niet van je worden gevraagd om bijv. individueel iets te zingen (mocht je daarover inzitten 😉 )

Word je bewust van je lijf, houding en stem.
Leer hoe je je stem beter kunt laten horen; of dat nu in spreken is of in zingen.
Krijg tips & trucs aangereikt om gemakkelijker te kunnen zingen en ontdek weer hoeveel plezier het (samen) zingen je geeft!

*Iedereen kan deelnemen aan deze training. Je hoeft niet een bepaald zangniveau te beheersen.

Ik vond het een erg mooie middag!
Jullie hadden een heel afwisselend programma, en er ontstond een gezellige open sfeer.
Ik heb nieuwe inzichten mee gekregen. Dankjewel!

Zelfvertrouwentraining Deel 1

Ik vond het een bijzondere ervaring om te ontdekken dat het zingen me uit mijn eigen 'gedachtenmalerij' haalde!

Zelfvertrouwentraining Deel 1

Ik bedenk me nu pas dat ik nu ècht weer eens iets voor MEZELF doe en dat geeft zo'n zelfvertrouwen! Jullie hebben me laten zien dat ik dat tòch kan!

Zelfvertrouwentraining Deel 2

Ik heb het plezier in zingen weer ontdekt!

Zelfvertrouwentraining Deel 2

Zelfvertrouwentraining

  • Datum: zaterdag 4 februari ’23
  • Tijd: 9.30u – 11.30u
  • Kosten: €90,75 (incl 21% btw)
  • Locatie: Zangles Friesland (Vredeman de Vriesstraat 24a, Leeuwarden)
  • Leeftijd: vanaf 21 jaar tot …
  • Heb je nog vragen? Mail ze gerust naar info@zanglesfriesland.nl

Schermafbeelding 2018-06-06 om 20.22.37

Janneke Brakels is zangcoach en zangeres. Studeerde af als ‘Leerkracht Basisonderwijs’ en studeerde ‘Zang’ aan het Conservatorium in Rotterdam.
Ze staat zelf regelmatig op het podium te zingen en geeft veel workshops/trainingen, dus kan je dus van alles leren over performance/houding en over het gebruik van je stem daarbij.

Daphnie Misker is zangcoach én afgestudeerd als logopediste.
Ze weet veel over het juist gebruiken van je stem; hoe je deze gebruikt als spreekstem of als zangstem.
Daphnie werkt als docente bij de opleiding ‘Logopedie’ aan de Hanze Hogeschool dus weet ook uit ervaring hoe je je stem juist in kunt zetten.

Zelfvertrouwentraining

(4 febr ’23 – incl 21% btw)









Totaal: € -